Üyenin/Kullanıcının, Stoklarımız dijital ortamda farklılık gösterebilir.
Nebulalirim  elindeki stok adedi kadar satış gerçekleştirebilir. Gümüş Kalem stoklarda mevcut olmayan siparişin ücretini iade edebilme hakkına sahiptir.  Nebulalirim kampanyalarının, Nebulalirim ‘in satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak,
Nebulalirim ‘e zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Nebulalirim ‘in kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının
Nebulalirim tarafından tespit edilmesi durumunda,
Nebulalirim ‘in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı işlemleri alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale ve EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.